Zapraszamy na konferencję podsumowującą cykl wykładów „Wizje Nowej Energetyki”

Data publikacji: 19 grudnia 2022

W imieniu organizatorów zapraszamy na konferencję podsumowującą cykl wykładów „Wizje Nowej Energetyki”, która odbędzie się 12 stycznia 2023 r. o godz. 11:00 w formie zdalnej.

W realiach kryzysu energetycznego spowodowanego m.in. agresją Rosji na Ukrainę oraz konsekwencjami pandemii COVID-19 realizatorzy projektu KlastER zaprosili wybitne autorytety do przedstawienia autorskich koncepcji transformacji polskiej energetyki.

Od czerwca do listopada 2022 r. wykłady wygłosili (kolejność chronologiczna): Jan Popczyk, Michał Kurtyka, Ireneusz Zyska, Grzegorz Onichimowski, Joanna Maćkowiak-Pandera, Wojciech Myślecki, Jerzy Buzek, Piotr Naimski, Rafał Gawin i Wojciech Suwała. W swoich wystąpieniach prelegenci szukali odpowiedzi na narzucające się pytania: Jakie będą dla Polski długofalowe skutki kryzysu? Czy zostaną zahamowane procesy transformacyjne? Czy obecny kryzys – tak jak kryzys naftowy z lat siedemdziesiątych – stwarza szansę na przyspieszenie procesów modernizacyjnych? Jeśli tak, to jakie działania należy podjąć, by tę szansę wykorzystać? W jakim kierunku powinna rozwijać się polska energetyka?

Podczas konferencji 12 stycznia wykładowcy przedstawią w zwięzłej formie swoje rekomendacje oraz będą uczestniczyć w dyskusji i odpowiadać na pytania uczestników.

Pełne wersje wykładów w formie zapisów wideo są dostępne na portalu energetyka-rozproszona.pl: Energetyka-Rozproszona.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Prosimy o wcześniejszą rejestrację za pomocą formularza rejestracyjnego.

  • Na adresy e-mail wszystkich osób, które zgłoszą swój udział, wysłany zostanie link umożliwiający uczestnictwo w wirtualnej części wydarzenia na platformie Webex (w razie braku informacji na głównej skrzynce poczty e-mail, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM).
  • Zarejestrowani uczestnicy będą mogli m.in. zgłaszać swoje pytania do prelegentów na czacie spotkania, włączając się tym samym w dyskusję.

Wydarzenie będzie nagrywane i transmitowane na kanale YouTube projektu KlastER.

➡️ Program wydarzenia

➡️ Formularz rejestracyjny

Poprzedni artykuł Powrót Następny artykuł