Spotkanie na temat reformy regulacji w zakresie linii bezpośredniej

Data publikacji: 26 września 2022

Ministerstwo Rozwoju i Technologii zaprasza podmioty związane z energetyką, zarówno odbiorców, jak i wytwórców energii oraz producentów urządzeń, na spotkanie dotyczące nowelizacji obecnie obowiązujących przepisów w zakresie linii bezpośredniej. Wydarzenie odbędzie się 30 września 2022 roku (piątek) w budynku MRiT w Warszawie.

Zapraszamy na seminarium 24: "Bilansowanie lokalne w funduszach europejskich dla województw. Aspekty techniczne, prawne, ekonomiczne i społeczne"

Data publikacji: 30 sierpnia 2022

Po wakacyjnej przerwie ruszamy z nowymi inicjatywami w ramach projektu KlastER i zapraszamy na kontynuację naszego cyklu seminariów, w którym gościmy ekspertów związanych z branżą energetyczną. Seminarium 24: "Bilansowanie lokalne w funduszach europejskich dla województw. Aspekty techniczne, prawne, ekonomiczne i społeczne" odbędzie się już 13 września (wtorek) 2022 roku w godz. 10:00-12:00 w formule zdalnej, na platformie internetowej Webex.

Zapraszamy na cykl "Wizje Nowej Energetyki"- wykłady czołowych ekspertów w obliczu kryzysu energetycznego

Data publikacji: 17 sierpnia 2022

Do wydarzeń organizowanych przez AGH w ramach projektu KlastER dołącza cykl wykładów eksperckich, które wygłoszą m.in. Michał Kurtyka, Ireneusz Zyska, Rafał Gawin, Piotr Naimski czy Jerzy Buzek. Pod szyldem "Wizje Nowej Energetyki" największe autorytety przedstawią autorskie koncepcje rozwoju branży, diagnozy stanu obecnego i rekomendacje przyszłych działań. Od 15 września w każdy czwartek w formule online zapraszamy do udziału w prelekcjach i dyskusjach o fundamentalnych …