Zapraszamy na seminarium 20: "Strategia energetyki rozproszonej – analiza stanu prac"

Data publikacji: 21 marca 2022

W imieniu organizatorów zapraszamy na seminarium 20: "Strategia energetyki rozproszonej – analiza stanu prac", które odbędzie się 29 marca (wtorek) w godz. 10:00-12:30 w formule zdalnej, na platformie internetowej Webex Events. Wydarzenie będzie współorganizowane przez przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Głównym tematem seminarium będzie przygotowywana w ramach projektu KlastER strategia rozwoju energetyki rozproszonej w Polsce. Podczas wydarzenia zostaną przedstawione metodologia i harmonogram prac nad strategią oraz dotychczasowe wyniki w postaci analizy SWOT. Na zakończenie seminarium przewidziano dyskusję panelową poświęconą niezbędnym działaniom dla rozwoju energetyki rozproszonej w Polsce.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Prosimy o wcześniejszą rejestrację za pomocą formularza rejestracyjnego.

  • Na adresy e-mail wszystkich osób, które zgłoszą swój udział, wysłany zostanie link umożliwiający udział w wirtualnej części wydarzenia na platformie Webex (w razie braku informacji w głównej skrzynce odbiorczej poczty e-mail, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM). 
  • Zarejestrowani uczestnicy będą mogli m.in. zgłaszać swoje pytania do prelegentów, włączając się tym samym w dyskusję.

Seminarium będzie również transmitowane na kanale YouTube Projektu KlastER.

***

To dwudzieste wydarzenie z cyklu seminariów i warsztatów realizowanych w ramach projektu "Rozwój energetyki rozproszonej w klastrach energii (KlastER)". Organizatorami są członkowie konsorcjum realizującego projekt KlastER: Akademia Górniczo-Hutnicza, Ministerstwo Rozwoju i Technologii (lider konsorcjum) oraz Narodowe Centrum Badań Jądrowych. Projekt KlastER jest realizowany na podstawie umowy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju w ramach strategicznego programu badań naukowych i prac rozwojowych GOSPOSTRATEG. Wśród celów projektu znajdują się m.in.: wypracowanie strategii rozwoju klastrów energii w Polsce, utworzenie Sieci Kompetencji ds. Energetyki Rozproszonej jako szerokiej platformy współpracy wszystkich interesariuszy, wypracowanie i wdrożenie rozwiązań wspierających zarządzanie w klastrach referencyjnych, a także działalność popularyzatorska i edukacyjna.

➡️ Program wydarzenia

➡️ Formularz rejestracyjny

Poprzedni artykuł Powrót Następny artykuł